CARBOFIT - detoxikace

Jakmile začneme užívat doplňky výživy, některé z nich mohou sputit intenzivní detoxikaci. To se projevuje celou řadou příznaků, které řadu lidí tak vyděsí, že začnou mít strach pokračovat v užívání doplňků stravy. Přitom právě to je důkazem, že doplňky stravy fungují.

Mezi projevy detoxikace patří:
Bolest hlavy, těžká únava, nevolnost, bolesti různých částí těla, vyrážky, ekzémy a podobně.

Při každé detoxikaci je nutné zařadit do užívání také přípravky, které na sebe naváží toxiny, zabrání jejich kolování v těle a zabrání tak otravě těla vlastními vyloučenými jedy (intoxikaci).
Navíc toto šetří naše ledviny a játra.

Jedním z produktů, které účinně odvádí toxiny z těla je Carbofit. 
Není tělem vstřebáván, pouze prochází trávicím traktem a čistí naše střeva.

Carbofit je aktivované dřevěné uhlí, které je až o 80 % účinnější než živočišné uhlí a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Živočišné uhlí se vyrábí spalováním zvířecích kostí. Má vysokou absorpční schopnost a navazuje na svůj povrch plyny a toxické látky ze střev. Při nachlazení vychytává i bakterie v hrdle.
Aktivované uhlí se vyrábí spalováním dřeva nebo kokosových skořápek. Toxické látky neabsorbuje, jako živočišné uhlí, ale adsorbuje

Jaký je v tom rozdíl? 

Absorpce je jako vsakování - za jistých okolností může dojít k opětovnému uvolnění toxické látky (houbu můžete vymačkat). 
Adsorpce je jako pevné přichycení na suchý zip - toxická látka se nemůže uvolnit a odejde zažívacím traktem s uhlím ven.  

Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály.

Může snížit účinnost podávaných léků.

Pomáhá při alergiích, průjmech, zažívacích potížích atd.

Je vhodný pro děti i pro těhotné a kojící ženy.