Sangre de Drago – Dračí krev

Dračí krev je míza ze stromu Croton lechleri, která má červenou barvu.

Má silné antivirové a antibakteriální účinky, působí protizánětlivě, protinádorově a posiluje imunitní systém. Zastavuje krvácení, chrání před infekcí a urychluje regeneraci tkáně. Takže je to v podstatě přírodní antibiotikum – avšak bez škodlivých vedlejších účinků. Používá se vnitřně i vnějšně.

Díky svým vlastnostem je vhodná na různá poškození pokožky, poranění, odřeniny, popáleniny nebo pokousání hmyzem, na bércové vředy, kožní plísně. Na poraněném místě vytváří ochranný film, díky němuž se rána rychle hojí. Výborná na opary.

Vnitřně je vhodná při nádorových onemocněních, leukémii, AIDS, vředových chorobách, zánětech tenkého i tlustého střeva, Crohnově chorobě, virových zánětech jater, cukrovce, průjmech, trávicích problémech a nadýmání, anemii, pásovém oparu, virovém zánětu dýchacích cest, hrtanu, mandlí a dutiny ústní, angíně, tuberkulóze, chřipce, revmatizmu, paradentóze, krvácivosti dásní.

Vnitřně se používá 15-20 kapek denně. K tomuto množství je nutné dojít postupným zvyšováním dávky.

Předávkování může vést k zácpám a oběhovým potížím.

Zkušenost se Sangre de Drago:

Moja skúsenosť s Dračou krvou – Sangrede drago Asi pred tromi rokmi som sa nešťastne potkla a narazila som kolenom na obrubník chodníka, pri čom som si spôsobila hlbokú odreninu. K lekárovi som s tým nešla, vždy som sa liečila sama úspešne domácimi prípravkami. Aj keď som si teraz ranu dôkladne vyčistila a pravidelne som si ju ošetrovala a umývala repíkovým odvarom, nehojila sa, bola mokvavá a trhavá bolesť mi nedala spávať. Na toto mi moja kamarátka poskytla koloidné kvapky Sangrede drago – účinné prírodné antibiotikum. Týmto prípravkom som si často potierala toto problematické koleno, a hneď do druhého dňa bol viditelný výsledok. (Framikoín sa tomuto účinku nemôže rovnať.) Koleno už postupne menej bolelo a nakoniec rana sa zahojila a vzniknutá nová koža spôsobila, že ani jazva po zranení nebola viditelná. Znie to ako zázrak, naozaj nepreháňam, raz po novom roku 2017 som náhle ochorela, drvila ma zimnica, zmocnila sa ma vysoká horúčka a bolel ma žalúdok. Nechápala som, lebo sa o svoje zdravie snažím starať a roky rokúce ma nič podobné nepostihlo. Nešla som k lekárovi, pomáhala som si ako som vedela. Vo svojom trápení som na modlitbe vysielala prosbu o pomoc k najväčšiemu lekárovi, Ježišovi Kristovi. Za nedlho mi zazvonil telefón, ozvala sa tá moja dobrá kamarátka, ktorá mi opäť ponukla a dodala Sangrede drago. Užívala som 10 kvapiek 3-krát denne v nápoji, samozrejme, prišla očakávaná úľava. Žiadna teplota ma nesužovala a o 2 dni ďakujúc Bohu, som mohla normálne existovať, chodiť na vychádzky so psom a chodiť do školy vyučovať mojich malých žiakov flautistov. Liek som užívala do vyprázdnenia fľaštičky. Na dračiu krv nedám dopustiť, mám ju stále v chladničke a liečim si drobné poranenia v ústnej dutine tak, že si aplikujem priamo do úst niekoľko kvapiek a až kým sa mi nahromadí plno slín, tak toto nakoniec nevypľujem, ale prehltnem. Takto sa dá pomáhať aj pri paradentóze ďasien, tiež potieraním oparu na perách, ba dokonca som začula, že je tento prírodný liek účinný aj pri pásovom opare. Môj názor je taký, že chemické lieky, ktoré dnešná medicína ponúka pacientom, sú ľudskému organizmu neprirodzené a riešia skôr dôsledok a nie príčinu ochorenia. Náš Stvoriteľ vložil do rastlín liečivú silu, s lásky k svojmu stvorenstvu, a za to mu tiež každodenne ďakujme!
Darina Kadašiová zo stredného Slovenska